0312.250 24 04 – 0533 234 24 08

asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yükleri insan gücüyle değil, makine gücüyle taşıyan ve bu sayede daha hızlı nakliye sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

Genellikle büyük binalarda taşınma sorunu çok sık yaşanmaktadır. Bina yöneticisi, ya asansörün kullanılmasına izin vermez ya da araçlar binaya çok fazla yaklaşamaz. İşte bu durumlarda imdadınıza yetişecek olan asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun, sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Çayyolu evden eve nakliyat firmamız, Çayyolu bölgesi, Ankara geneli ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde tercihiniz üzerine  asansörlü nakliyat hizmetleri de vermektedir. Asansörlü taşımacılık hizmetlerimizi gerek evden eve nakliyat gerekse ofis taşıma işlemlerinde uygulamak mümkündür.

Asansörlü taşımacılık eşyaların daha hızlı ve emniyetli aktarılmasını sağlar. Bu hizmetimizden yararlanmanız için asansör aracımızın bina önüne yanaşmasına uygun şartların olması gerekmektedir.